2. Procedure
Procedure
Title: Entreprenad- och byggtjänster
Description: Entreprenad- och byggtjänster
Internal identifier: 2026 SBN 0056
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45262600 Miscellaneous special-trade construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad- och byggtjänster
Intern identifierare: 2026 SBN 0056
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000