368354-2026 - Competition
Czechia – IT services: consulting, software development, Internet and support – Dodávka, rozvoj a provoz softwarového řešení agendového informačního systému
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleDodávka, rozvoj a provoz softwarového řešení agendového informačního systému
DescriptionPředmětem veřejné zakázky je poskytnutí následujících plnění ze strany dodavatele: i. dodání agendového informačního systému (dále jen „PORT“) spočívající v postupném vývoji a implementaci PORTu, čímž se rozumí jeho postupné vytvoření, rozvoj a implementace do serverové a komunikační infrastruktury zajištěné dodavatelem pro jeho provoz; a ii. zajištění provozu PORTu, včetně zajištění serverové a komunikační infrastruktury zajištěné dodavatelem pro jeho provoz a zajištění součinnosti při migraci dat ze současného softwarového řešení využívaného zadavatelem do PORTu, s tím, že tato infrastruktura bude službou cloud computingu ve smyslu zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů. V podrobnostech je předmět veřejné zakázky popsán v přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 2 (závazném návrhu smlouvy).
Internal identifierDodávka, rozvoj a provoz softwarového řešení agendového informačního systému
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72230000 Custom software development services, 72250000 System and support services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsVýhrada dle § 100 odst. 1 ZZVZ: Pokud dojde k dokončení systémové integrace PORTu na systém spisové služby bez vyčerpání rozsahu na to alokovaného v odst. 8.3.1. smlouvy, je objednatel (zadavatel) oprávněn nevyčerpaný rozsah využít na ostatní rozvoj PORTu. Blíže viz příloha č. 2 zadávací dokumentace - závazný návrh smlouvy, konkrétně odst. 8.4. Výhrada dle § 100 odst. 2 ZZVZ: Zadavatel si vyhrazuje změnu v osobě vybraného dodavatele, se kterým uzavře smlouvu na veřejnou zakázku, a to uzavřením nové smlouvy na veřejnou zakázku s novým dodavatelem, za splnění podmínek uvedených v čl. 23 zadávací dokumentace.