2. Procedure
Procedure
Title: Provoz serverové infrastruktury SPÚ v datových centrech
Description: Předmětem této zakázky je zajištění provozu dedikované virtualizované infrastruktury formou služby pro SPÚ v plně redundantním, bezpečném a stabilním prostředí včetně zajištění potřebného HW a SW nezbytného pro provoz virtualizační platformy na období 36 měsíců
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 30233141 Redundant Array of Independent Disk (RAID), 72500000 Computer-related services, 48710000 Backup or recovery software package, 48820000 Servers