2. Procedure
Procedure
Title: Panevėžio medelyno kelių ir aikštelių asfaltavimas ir kt. infrastruktūros sutvarkymas ir įrengimas
Description: VĮ Valstybinių miškų urėdija, pirks darbus, kurie bus atliekami pagal parengtą projektą Panevėžio medelyno teritorijoje. Bus sutvarkoma medelyno teritorija: įrengiamas apšvietimas, keliai asfaltuojami, sužymimos juostos, bei padaromas nuolydis. Pirkimas nėra skaidomas.
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233220 Surface work for roads
Additional classification (cpv): 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 45232451 Drainage and surface works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1