2. Procedure
Procedure
Title: Onderwijspresentatiemiddelen
Description: De opdracht betreft het adviseren over, het leveren van en installeren van onderwijspresentatiemiddelen met relevante toebehoren zoals liften. Ook het verlenen van service aan de onderwijspresentatiemiddelen is onderdeel van de opdracht. De onderwijspresentatiemiddelen worden ingezet voor mediaal/creatief onderwijs, waarbij hoogwaardige presentaties en veelzijdigheid essentieel zijn. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Het doel van de opdracht is het op praktische wijze voorzien in kwalitatief goede onderwijspresentatiemiddelen door vervanging van de huidige presentatiemiddelen en voorzien van presentatiemiddelen in andere (onderwijs)ruimten. Deze worden geüpdatet naar de huidige standaarden, waarbij eenvoudig gebruik en beheer de uitgangspunten zijn. In de leidraad paragraaf 2.4 staat een een weergave van de mogelijke afname binnen deze overeenkomst. Inschrijvers kunnen hier geen rechten aan ontlenen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1