See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Prestări servicii de probe de producție folosind o instalație provizorie de exploatare a sondelor
Description: Prestări servicii de probe de producție folosind o instalație provizorie de exploatare a sondelor Numărul de zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare, in a 11 – a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SICAP semnata cu semnatura electronica extinsa. (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
Internal identifier: 14056826/2024/RGZ_S_174.SED
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 76000000 Services related to the oil and gas industry
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Prestări servicii de probe de producție folosind o instalație provizorie de exploatare a sondelor, conform caiet de sarcini. Pentru Acordul cadru: cantitate minimă 2 sonde, cantitate maximă 6 sonde; Pentru Contractul subsecvent: cantitate minimă 1 sonda, cantitate maximă 3 sonde; Frecventa contractelor subsecvente: 2 contracte subsecvente pe an cu o durata de 26 de luni; Valoarea celui mai mare contract subsecvent: 24.809.151 lei.
Internal identifier: 1