369867-2026 - Competition
Hungary – Digital transmission apparatus – JVÖ térfigyelő rendszer fejlesztése 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: JVÖ térfigyelő rendszer fejlesztése 2026
Description: A Budapest VIII. kerület területén működtetett térfigyelő rendszerben jelenleg 271 db, elsősorban Hikvision és Dahua gyártmányú kamera üzemel. A rendszer központi funkcióit – megjelenítés, rögzítés, naplózás, valamint kamerák távolról történő vezérlése – a homogén kialakítású Digifort Enterprise felügyeleti rendszer látja el. A rendszer a jelen kor színvonalának teljes mértékben megfelelő, magas színvonalú műszaki és felhasználói felületet biztosít, melynek megőrzése és alkalmazása Ajánlatkérő kifejezett igénye. A térfigyelő rendszer szakszerű bővítése, fejlesztése a központi térfigyelő szoftverre vonatkozó szakértelem nélkül nem végezhető el. Ennek okán a feladatot kizárólag olyan Ajánlattevő végezheti, aki a Digifort Pty Ltd. által kiállított (vagy ezzel egyenértékű tanúsítvánnyal), a rendszer installálására, beüzemelésére való jogosultságot igazoló tanúsítvánnyal rendelkezik. Ajánlatkérő szerződéskötési feltételként írja elő az alábbi rendelkezést: - a Nyertes Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a Digifort Pty Ltd. által kiállított a rendszer installálására és beüzemelésére való jogosultságot igazoló érvényes tanúsítvánnyal, amelyet a szerződéskötéskor be kell mutatnia. Ajánlatkérő rögzíteni kívánja, hogy ha a fenti feltétel nem teljesül a szerződéskötés időpontjában úgy az a szerződéskötéstől történő visszalépésnek minősül a Kbt. 131. § (4) bekezdése alapján. Ajánlattevő ajánlatához csatolja az ártáblázatban megajánlott termékek / berendezések gyártói adatlapjait. A benyújtott dokumentum(ok) tartalmából a műszaki követelményeknek, illetve a műszaki szempontú értékelési szempontokra tett megajánlásoknak való megfelelésnek alátámasztottnak kell lenniük. Nyertes ajánlattevő biztosítson legalább 12 hónap jótállást a szállított berendezésekre és elvégzett munkálatokra. A nyertes ajánlattevő feladata a szerződéstervezetben és műszaki leírásban rögzített feltételek szerint az alábbiakban felsorolt munkálatok elvégzése és a kapcsolódó áruk leszállítása: 1. Hibás térfigyelő kamerák cseréje (20 db kamera) 2. Térfigyelő rendszer adatátviteli hálózat fejlesztése V/1. ütem 3. Térfigyelő rendszer adatátviteli hálózat fejlesztése V/2. ütem 4. Új Digifort hálózati rögzítő szerver beüzemelése 5. Meglévő, jelenleg működésképtelen térfigyelő kamerahelyszínek felújítása Részletek a műszaki leírásban, ártáblázatban és a szerződés-tervezetben.
Internal identifier: EKR000973212026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32270000 Digital transmission apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: A Budapest VIII. kerület területén működtetett térfigyelő rendszerben jelenleg 271 db, elsősorban Hikvision és Dahua gyártmányú kamera üzemel. A rendszer központi funkcióit – megjelenítés, rögzítés, naplózás, valamint kamerák távolról történő vezérlése – a homogén kialakítású Digifort Enterprise felügyeleti rendszer látja el. A rendszer a jelen kor színvonalának teljes mértékben megfelelő, magas színvonalú műszaki és felhasználói felületet biztosít, melynek megőrzése és alkalmazása Ajánlatkérő kifejezett igénye. A térfigyelő rendszer szakszerű bővítése, fejlesztése a központi térfigyelő szoftverre vonatkozó szakértelem nélkül nem végezhető el. Ennek okán a feladatot kizárólag olyan Ajánlattevő végezheti, aki a Digifort Pty Ltd. által kiállított (vagy ezzel egyenértékű tanúsítvánnyal), a rendszer installálására, beüzemelésére való jogosultságot igazoló tanúsítvánnyal rendelkezik. Ajánlatkérő szerződéskötési feltételként írja elő az alábbi rendelkezést: - a Nyertes Ajánlattevőnek rendelkeznie kell a Digifort Pty Ltd. által kiállított a rendszer installálására és beüzemelésére való jogosultságot igazoló érvényes tanúsítvánnyal, amelyet a szerződéskötéskor be kell mutatnia. Ajánlatkérő rögzíteni kívánja, hogy ha a fenti feltétel nem teljesül a szerződéskötés időpontjában úgy az a szerződéskötéstől történő visszalépésnek minősül a Kbt. 131. § (4) bekezdése alapján. Ajánlattevő ajánlatához csatolja az ártáblázatban megajánlott termékek / berendezések gyártói adatlapjait. A benyújtott dokumentum(ok) tartalmából a műszaki követelményeknek, illetve a műszaki megajánlásra vonatkozó értékelési szempontokra tett megajánlásoknak való megfelelésnek alátámasztottnak kell lenniük. Nyertes ajánlattevő biztosítson legalább 12 hónap jótállást a szállított berendezésekre és elvégzett munkálatokra. A nyertes ajánlattevő feladata a szerződéstervezetben és műszaki leírásban rögzített feltételek szerint az alábbiakban felsorolt munkálatok elvégzése és a kapcsolódó áruk leszállítása: 1. Hibás térfigyelő kamerák cseréje (20 db kamera) 2. Térfigyelő rendszer adatátviteli hálózat fejlesztése V/1. ütem 3. Térfigyelő rendszer adatátviteli hálózat fejlesztése V/2. ütem 4. Új Digifort hálózati rögzítő szerver beüzemelése 5. Meglévő, jelenleg működésképtelen térfigyelő kamerahelyszínek felújítása Részletek a műszaki leírásban, ártáblázatban és a szerződés-tervezetben.
Internal identifier: EKR000973212026/1
Additional nature of the contract: Services
Additional classification (cpv): 35125300 Security cameras, 50340000 Repair and maintenance services of audio-visual and optical equipment