2. Procedure
Procedure
Title: Het informeren, inspireren en verbinden van organisaties bij de transitie naar MVOI
Description: De opdracht betreft het informeren en inspireren van Manifestpartijen bij het opstellen, uitvoeren en rapporteren van hun MVOI-actieplannen. Daarnaast is de opdracht gericht op kennisdeling en verbinding tussen bestaande Manifestpartijen en het stimuleren van nieuwe (potentiële) partijen om het Manifest MVOI te ondertekenen. Geraamde waarde is EUR 200.000,- exclusief gedurende de hele looptijd
Internal identifier: IUC202511006
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services
Additional classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie aanbestedingsdocument. Geraamde waarde is EUR 200.000,- exclusief gedurende de hele looptijd
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Aanbestedende dienst is voornemens een raamovereenkomst (hierna: Overeenkomst) te sluiten met één (1) Inschrijver. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 25 mei 2026 tot en met 31 december 2026. Vervolgens heeft Aanbestedende dienst het recht de Overeenkomst eenzijdig onder gelijkblijvende voorwaarden maximaal vier (4) maal te verlengen, telkens met een periode van maximaal één (1) jaar. De totale duur van de Overeenkomst is derhalve maximaal vier (4) jaar, zes (6) maanden en één (1) week, tot en met 31 december 2030, inclusief alle verlengingsopties.