See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Acord-cadru furnizare ”Adăpost dislocabil cu rol de a asigura facilitate de adăpostire temporară pentru aeronave militare de luptă cu aripă fixă si Adăpost dislocabil cu rol de a asigura facilitate de adăpostire temporară pentru aeronave militare de luptă cu aripă fixă, prevăzut cu zid de protecție”
Description: Incheiere Acord Cadru de Furnizare .”Adăpost dislocabil cu rol de a asigura facilitate de adăpostire temporară pentru aeronave militare de luptă cu aripă fixă” – 16 complete și “Adăpost dislocabil cu rol de a asigura facilitate de adăpostire temporară pentru aeronave militare de luptă cu aripă fixă, prevăzut cu zid de protecție” - 32 complete Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare în a 14-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18
Internal identifier: A1-10555 din 29.11.2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39522530 Tents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Adăpost dislocabil cu rol de a asigura facilitate de adăpostire temporară pentru aeronave militare de luptă cu aripă fixă
Description: Incheierea unui acord-cadru de furnizare ”Adăpost dislocabil cu rol de a asigura facilitate de adăpostire temporară pentru aeronave militare de luptă cu aripă fixă” având durata de 36 luni, conform cerințelor din caietul de sarcini si specificației tehnice.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Adăpost dislocabil cu rol de a asigura facilitate de adăpostire temporară pentru aeronave militare de luptă cu aripă fixă,prevăzut cu zid de protecție
Description: Incheierea unui acord-cadru de furnizare ”Adăpost dislocabil cu rol de a asigura facilitate de adăpostire temporară pentru aeronave militare de luptă cu aripă fixă, prevăzut cu zid de protecție” având durata de 36 luni, conform cerințelor din caietul de sarcini si specificației tehnice.
Internal identifier: 2