375838-2025 - Competition
Netherlands – Computer equipment and supplies – DAS Computers, servers en toebehoren
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Computers, servers en toebehoren
Description: Dit betreft het voortzetten van de op 7 maart 2024 gepubliceerde toelatingsleidraad voor het Dynamisch Aankoopsysteem "DAS Computers, servers en toebehoren" (zie Tenderned nr. 455360). Door publicatie van gegunde opdrachten is de DAS toelatingsprocedure door Tenderned automatisch afgemeld (doordat Tenderned niet goed is ingericht op het Dynamisch Aankoopsysteem). Echter blijft deze DAS actief doorlopen met een looptijd van 10 jaar (t/m 6 maart 2034). Eerder toegelaten partijen hoeven zich niet opnieuw aan te melden. Nieuwe partijen kunnen zich gedurende de volledige looptijd aanmelden door de gepubliceerde documenten ingevuld in te dienen via een bericht aan de VRR via de Tenderned berichten module. Inschatting van de totale omvang van alle nadere opdrachten binnen de DAS Computers, servers en toebehoren: € 4.000.000,- excl btw voor de totale looptijd van 10 jaar
Internal identifier: zaaknummer 197111
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie Tenderned publicatie nr. 455360
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie toelatingsleidraad De geschatte totale waarde van alle opdrachten die de VRR gedurende de looptijd van 10 jaar binnen het DAS Computers, servers en toebehoren verwacht te plaatsen, is totaal € 4.000.000,- excl. btw.
Internal identifier: 1
375838-2025 - Mededinging
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – DAS Computers, servers en toebehoren
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode: zaaknummer 197111
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1