377723-2021 - ResultRomania-Otopeni: Aviation kerosene
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Acord-cadru furnizare combustibil turboreactor de aviație
Reference number: A -9866
II.1.2.
Main CPV code
09131000 Aviation kerosene
II.1.4.
Short description
Acordul-cadru va avea ca obiect furnizarea de combustibil turboreactor de aviatie pentru unitatile militare din subordinea Statului Major al Fortelor Aeriene.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Combustibil turboreactor de tip Jet A1 Premium
Lot No: 1
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Combustibil turboreactor de tip Jet A1 Premium (conform specificatiei tehnice din caietul de sarcini).
Combustibil turboreactor de tip Jet A1
Lot No: 2
Combustibil turboreactor de tip Jet A1 (conform specificatiei tehnice din caietul de sarcini).