2. Procedure
Procedure
Title: Dienstverlening voor de inzet van ZZP, payroll en gedetacheerden
Description: De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van één dienstverlener die het voor Rijn IJssel mogelijk maakt om ZZP’ers, payrollkrachten en gedetacheerden rechtmatig in te zetten. Geschatte omvang van de opdracht op jaarbasis: € 1.500.000 inclusief btw
Internal identifier: RIJDFI2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Deze opdracht behelst het verzorgen van de volledige dienstverlening met betrekking tot de inhuur van zelfstandig professionals (ZZP), payroll- en gedetacheerden. De opdrachtnemer dient te zorgen voor een efficiënte en conforme uitvoering van de personele inzet, waarbij wordt voldaan aan alle geldende wet- en regelgeving. € 1.500.000 inclusief btw
Internal identifier: 1
379325-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Dienstverlening voor de inzet van ZZP, payroll en gedetacheerden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: RIJDFI2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1