2. Procedure
Procedure
Title: EA beveiligingsdiensten (personele beveiligingsdiensten en mobiele surveillancediensten, inclusief de meldkamerfunctie)
Description: Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de levering van beveiligingsdiensten (personele beveiligingsdiensten en mobiele surveillancediensten, inclusief de meldkamerfunctie) Hogeschool Inholland gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren) van € 6.600.000,- euro exclusief btw. De gemiddelde uitgaven over de afgelopen jaren zijn circa €700.000,-- exclusief btw per jaar.
Internal identifier: M.000744
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: De openbare procedure is eenfasige Europese aanbestedingsvorm waarbij elke geïnteresseerde ondernemer direct een inschrijving kan indienen na een openbare aankondiging. Economisch Meest Voordelige Inschrijving met de Beste Prijs-Kwaliteit Verhouding
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1