380252-2026 - Result
Netherlands – Hire of passenger transport vehicles with driver – Chauffeursdiensten
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Chauffeursdiensten
Description: Deze aanbesteding heeft betrekking op het leveren van professioneel, representatief, veilig en betrouwbare chauffeursdiensten voor de provincie Drenthe. De opdracht omvat zowel gepland als ad-hoc vervoer en dient te voldoen aan hoge kwaliteitseisen op het gebied van dienstverlening, representativiteit en flexibiliteit. De provincie Drenthe beschikt op dit moment over eigen voertuigen. Deze voertuigen worden gedurende de eerste jaren van de Raamovereenkomst zo veel mogelijk als eerste ingezet voor het uitvoeren van ritten. Indien de eigen voertuigen (tijdelijk) niet beschikbaar zijn, zal de provincie de Opdrachtnemer verzoeken om een representatief voertuig in te zetten. De Opdracht omvat het volgende: • Regulier vervoer: Gepland vervoer ten behoeve van vergaderingen, werkbezoeken en andere officiële aangelegenheden. • Ad-hoc vervoer: Vervoer op afroep, inclusief spoedritten en ritten met last-minute wijzigingen. • Representatief vervoer: Chauffeurs hebben een verzorgde en representatieve uitstraling. Indien voertuigen van de opdrachtnemer worden ingezet, gelden hiervoor passende eisen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver
Additional classification (cpv): 60120000 Taxi services, 60171000 Hire of passenger cars with driver
5. Lot
Lot: LOT-0000