382695-2026 - Competition
Netherlands – System and support services – DSU Managed Hosting en Beheer
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DSU Managed Hosting en Beheer
Description: Het doel van deze Aanbesteding is het selecteren van één leverancier voor het leveren van ICT-dienstverlening op het gebied van managed hosting en beheer. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt gemiddeld € 800.000 (achthonderdduizend euro) exclusief btw per jaar, derhalve totaal € 8.000.000 (acht miljoen euro) exclusief btw over een looptijd van 10 (tien) jaar. Indien en voorzover de overeenkomst als een raamovereenkomst zou worden aangemerkt, geldt een maximale omvang van € 12.000.000 (twaalf miljoen euro).
Internal identifier: 201865005.011.090
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
Additional classification (cpv): 72212600 Database and operating software development services, 72261000 Software support services, 72315200 Data network management services, 72416000 Application service providers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1