2. Procedure
Procedure
Title: Doelgroepenvervoer Wmo en dagbesteding
Description: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één partij voor doelgroepenvervoer ten behoeve van Wmo-cliënten (CVV) en cliënten die gebruikmaken van dagbesteding. Deze partij zal de vervoersdiensten uitvoeren, evenals de centrale planning en de telefonische bereikbaarheid verzorgen ter ondersteuning van de vervoersdiensten. Vervoersdiensten voor ca. 180.000 km per jaar CVV en ca. 21.600 km per jaar vervoer naar de dagbesteding
Internal identifier: D25-00769
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Drie maal een verlengingsoptie van 1 jaar