383947-2019 - ResultRomania-Bucharest: Repair and maintenance services of generators
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Reparații majore și intervenții neplanificate asupra turbinelor de gaze GT3 și GT4 (turbină de gaze SGT100-1S)
Reference number: 1590082_2018_RFX0000944
II.1.2.
Main CPV code
50532300 Repair and maintenance services of generators
II.1.4.
Short description
Reparatii majore si interventii neplanificate asupra turbinelor de gaze GT3 si GT4 (turbină de gaze SGT100-1S).
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Aceasta achizitie este necesara in scopul de a mentine atat alimentarea echipamentelor de productie si mentinerea in functionare a intregului sistem de siguranta al platformelor marine, cat si mentinera in conditii de siguranta a personalului de operare si a procesului tehnologic.