Description of the procurement
Ob. ctr. este proiectarea si executia lucr. pt. leg. cent. Oradea-A3, lung. = 18,96 km. Cf. ctr., respv. HG1/2018, eventualele modif. care pot interveni in per. de derulare a ctr. se refera la urm. fara a se limita la:
2. schimb. den. si/sau a formei societatii, schimbari care nu atrag crearea unei persoane juridice noi;
5. modif. ce rezulta din modif. ale cotelor, pozitiilor/dim. unor lucrari ca urmare a sit. din teren;