2. Procedure
Procedure
Title: Zakup 6 szt. autobusów elektrycznych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 6 sztuk nowych jednoczłonowych miejskich autobusów o napędzie elektrycznym. 2. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest siedziba Zamawiającego. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ, stanowiącym integralną jej część. 4. Przedmiot zamówienia będzie dostarczony i zamontowany na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ.
Internal identifier: 1.PN.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34121400 Low-floor buses
Additional classification (cpv): 34121100 Public-service buses, 34144910 Electric buses
5. Lot
Lot: LOT-0001