385500-2025 - Result
Netherlands – Street-cleaning services – Reinigen van de voegen van waterpasserende verharding.
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Reinigen van de voegen van waterpasserende verharding.
Description: De Opdracht gaat over het reinigen van de voegen van waterpasserende verharding in de Gemeente Rotterdam. De opdracht omvat de volgende werkzaamheden: Het reinigen (grondig schoonmaken van de voegen van de waterpasserende verharding en de infiltratiecapaciteit herstellen) van de voegen in de rijwegen van waterpasserende verharding. Dit omvat specifiek het verwijderen van vuil en andere verontreinigingen die zich in de voegen hebben opgehoopt. Na het reinigen van de voegen deze invegen met nieuw en schoon invoegmateriaal waardoor een optimale werking van de waterpasserende verharding wordt gegarandeerd.
Internal identifier: 1-D-20312-24
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Inschrijvers die bezwaar hebben tegen het gunningsvoornemen moeten dit bezwaar binnen twintig (20) kalenderdagen na dagtekening van het gunningsvoornemen in een civielrechtelijk kort geding aanhangig maken. Dit moet gebeuren bij de civiele rechter van de rechtbank te Rotterdam. Deze termijn geldt als vervaltermijn. Dit betekent dat een bezwaar dat na deze termijn wordt ingediend niet ontvankelijk is. Uitgebrachte dagvaardingen beschouwt de Aanbestedende Dienst als openbare stukken. De Aanbestedende Dienst heeft het recht deze ter beschikking te stellen aan derden, onder wie alle andere Inschrijvers.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90611000 Street-cleaning services
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90910000 Cleaning services, 90914000 Car park cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000