2. Procedure
Procedure
Title: SVO - Schoonmaak - onderhandeling
Description: De opdracht is eerder uitgezet via het DAS T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten, namelijk T199189 NU SVO - SMK Groningen zonder resultaat. De reden voor de toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking is dat er geen / geen geschikte inschrijvingen zijn ingediend. Na een onderhandelingsprocedure is overeengekomen om een schoonmaakdienstverlening aan te gaan met een looptijd van tien jaar. schoonmaakdiensten 10 jaar
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1