2. Procedure
Procedure
Title: Obnova kamerových systémov a elektronických zabezpečovacích systémov na zastupiteľských úradoch
Description: Predmetom zákazky je dodávka komponentov kamerového systému (ďalej aj „CCTV“) a dodávka komponentov elektronického zabezpečovacieho systému (ďalej aj „EZS“) vrátane školení pracovníkov verejného obstarávateľa na ich obsluhu, inštaláciu a prácu so softvérom, ktorý bude dodaný k obstaraným komponentom. Systémy podľa predchádzajúcej vety sú určené na obmenu morálne aj fyzicky opotrebovaných CCTV a EZS na 27 zastupiteľských úradoch Slovenskej republiky, ktoré vykazujú častú poruchovosť. Komponenty CCTV a komponenty EZS bude úspešný uchádzač pre príslušnú časť predmetu zákazky povinný dodať v lehote do 60 dní od doručenia objednávky verejného obstarávateľa. Predmetom zákazky nie je montáž komponentov CCTV a EZS. Verejný obstarávateľ uzatvorí s úspešným uchádzačom pre časť č. 1 predmetu zákazky Rámcovú dohodu o kúpe kamerových systémov. Verejný obstarávateľ uzatvorí s úspešným uchádzačom pre časť č. 2 predmetu zákazky Rámcovú dohodu o kúpe elektronických zabezpečovacích systémov. Rámcová dohoda o kúpe kamerových systémov a Rámcová dohoda o kúpe elektronických zabezpečovacích systémov sú v texte tohto oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania označené ako „rámcová dohoda“ v rôznych gramatických tvaroch. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B.1 „Opis predmetu zákazky“ a v časti B.3 „Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky“ súťažných podkladov.
Internal identifier: 042486/2025-OSME-1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
Additional classification (cpv): 30213000 Personal computers, 30231200 Consoles, 30231300 Display screens, 30233132 Hard-disk drives, 30237460 Computer keyboards, 30237475 Electric sensors, 31154000 Uninterruptible power supplies, 31625200 Fire-alarm systems, 31625300 Burglar-alarm systems, 32323500 Video-surveillance system, 32333100 Video recorders, 32413100 Network routers, 35121000 Security equipment, 35121300 Security fittings, 35125100 Sensors, 35125300 Security cameras, 80511000 Staff training services, 31625100 Fire-detection systems, 35125000 Surveillance system, 31625000 Burglar and fire alarms
5. Lot
Lot: LOT-0002
Title: Elektronické zabezpečovacie systémy
Description: Predmetom tejto časti predmetu zákazky je dodávka komponentov elektronického zabezpečovacieho systému. Predmetom tejto časti predmetu zákazky je aj zaškolenie pracovníkov verejného obstarávateľa na obsluhu a inštaláciu dodaných komponentov elektronického zabezpečovacieho systému a prácu so softvérom, ktorý bude dodaný k obstaraným komponentom. Predmetom tejto časti predmetu zákazky nie je montáž komponentov elektronického zabezpečovacieho systému. Komponenty podľa predchádzajúcej vety sú určené na obmenu morálne aj fyzicky opotrebovaných elektronických zabezpečovacích systémov na 27 zastupiteľských úradoch Slovenskej republiky, ktoré vykazujú častú poruchovosť. Podrobný opis časti č. 2 predmetu zákazky "Elektronické zabezpečovacie systémy" je uvedený v časti B.1 "Opis predmetu zákazky" súťažných podkladov a v časti B.3 "Obchodné podmienky plnenia predmetu zákazky" súťažných podkladov.
Additional classification (cpv): 30237460 Computer keyboards, 30237475 Electric sensors, 31154000 Uninterruptible power supplies, 31625000 Burglar and fire alarms, 31625100 Fire-detection systems, 31625200 Fire-alarm systems, 31625300 Burglar-alarm systems, 35121000 Security equipment, 35121300 Security fittings, 35125000 Surveillance system, 35125100 Sensors, 80511000 Staff training services