2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur personeel, flexkrachten (zzp-er) via een broker
Description: De gemeente houdt als Aanbestedende dienst een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor het verlenen van één opdracht voor de inhuur van Flexmedewerkers aan één broker. De opdracht voor de inhuur van Flexmedewerkers aan één broker voor een maximale duur van 6 jaar voor een waarde van circa 8 mln. per jaar.
Internal identifier: HHL-1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 75131100 General personnel services for the government
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Broker dienstverlening
Description: De gemeente houdt als Aanbestedende dienst een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor het verlenen van één opdracht voor de inhuur van Flexmedewerkers aan één broker.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 75130000 Supporting services for the government