2. Procedure
Procedure
Title: Upphandling av Paternosterverk
Description: Paternosterverk installeras i sterilförråd och är ett heltäckande hyllsystem.
Internal identifier: 2025-O000618
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42418900 Loading or handling machinery
Additional classification (cpv): 42416100 Lifts, 42418000 Lifting, handling, loading or unloading machinery, 42418400 Carousel storage and retrieval machines, 42965100 Warehouse management system
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Paternosterverk
Intern identifierare: 2025-O000618
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42418900 Last- eller hanteringsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42416100 Hissar, 42418000 Lyft-, hanterings-, lastnings- eller lossningsmaskiner, 42418400 Karusellförvarings- och arkiveringsmaskiner, 42965100 Driftssystem för lager
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000