2. Procedure
Procedure
Title: Aanbesteding schoonmaakdienstverlening
Description: Middels deze aanbesteding beoogd Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver per perceel te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van schoonmaakdiensten gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een waarde van ca. € 60.000,- exclusief BTW per jaar
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid