Description of the procurement
Lucrările solicitate sunt descrise in proiectul tehnic nr 144 / 59127 /28.08.2019.
Lucrari de constructie asupra unor obiective existente:
Cladirea SPITAL - reabilitarea si modernizarea din punct de vedere al eficientizarii energetice:
2. Lucrari conexe
- Amenajari interioare (desfaceri pereti, pardoseli, tamplarie interioara, placaje pe casa scarii, refaceri si finisaje tavane, finisaje pereti si pardoseli, usi interioare, scari interioare)
- Instalatii sanitare: inlocuire obiecte sanitare, instalatie sanitara apa rece
- Instalatii aparate aer conditionat fatada