See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de auditare financiară
Description: Entitatea contractantă intenționează să încheie un contract sectorial având ca obiect Servicii de auditare financiară Data limită până la care operatorii economici au dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire, este a 18-a zi dinaintea datei limita de depunere a ofertelor, conform prevederilor art. 173 Legea nr. 99/2016, modificată și completată de OUG 107/2017 pentru modificarea și completarea unor acte normative cu impact în domeniul achizițiilor publice. Termenul-limită în care entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare conform prevederilor art. 172 alin. 2, coroborat cu art. 173 din Legea nr. 99/2016, modificată și completată de OUG 107/2017 pentru modificarea și completarea unor acte normative cu impact în domeniul achizițiilor publice, este: a 11-a zi dinaintea datei limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 4879/19.01.2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79212000 Auditing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii de auditare financiară, conform documentatiei de atribuire
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 79212100 Financial auditing services, 79212300 Statutory audit services