2. Procedure
Procedure
Title: „Usługa pełnienia funkcji nadzoru inwestorskiego przy zadaniu pn. „Budowa Centrum Nowoczesnych Technik Diabetologicznych oraz Leczenia Chorób Zakaźnych dla Dzieci w formule zaprojektuj-wybuduj”, realizowanego w ramach programu inwestycyjnego „Kompleksowa modernizacja wraz z rozbudową klinicznego szpitala pediatrycznego GCZD (...)"
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego przy zadaniu pn. „Budowa Centrum Nowoczesnych Technik Diabetologicznych oraz Leczenia Chorób Zakaźnych dla Dzieci w formule zaprojektuj-wybuduj”, realizowanego w ramach programu inwestycyjnego „Kompleksowa modernizacja wraz z rozbudową klinicznego szpitala pediatrycznego Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach" Zamówienie dotyczące wykonania robót budowlano – instalacyjnych objętych niniejszym nadzorem inwestorskim dotyczy postępowania ZP/9/24 pn. „Budowa Centrum Nowoczesnych Technik Diabetologicznych oraz Leczenia Chorób Zakaźnych dla Dzieci w formule zaprojektuj-wybuduj, realizowana w ramach programu inwestycyjnego „Kompleksowa modernizacja wraz z rozbudową klinicznego szpitala pediatrycznego GCZD im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach”. Szczegółowy zakres usługi określa SWZ.
Internal identifier: ZP/23/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
Additional classification (cpv): 71521000 Construction-site supervision services, 71530000 Construction consultancy services, 71630000 Technical inspection and testing services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
5. Lot
Lot: LOT-0005
Title: Usługa pełnienia funkcji nadzoru inwestorskiego przy zadaniu pn. „Budowa Centrum Nowoczesnych Technik Diabetologicznych oraz Leczenia Chorób Zakaźnych dla Dzieci w formule zaprojektuj-wybuduj”, realizowanego w ramach programu inwestycyjnego „Kompleksowa modernizacja wraz z rozbudową klinicznego szpitala pediatrycznego GCZD (...)".
Additional classification (cpv): 71521000 Construction-site supervision services, 71530000 Construction consultancy services, 71630000 Technical inspection and testing services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71244000 Calculation of costs, monitoring of costs