2. Procedure
Procedure
Title: Mini-C-båge till Lasarettet i Enköping
Description: Upphandling av mobil mini-C-båge till Lasarettet i Enköping.
Internal identifier: UPPH2025-00379
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111000 X-ray devices
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Krav och information
Description: Se upphandlingsdokument.
Internal identifier: 1913215-0
Lot: LOT-0002
Title: 2. Kravspecifikation
Internal identifier: 1913216-1
392340-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Röntgenapparatur – Mini-C-båge till Lasarettet i Enköping
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareUPPH2025-00379
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav och information
BeskrivningSe upphandlingsdokument.
Intern identifierare1913215-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titel2. Kravspecifikation
Intern identifierare1913216-1