393452-2026 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Minicompetitie inhuur Testspecialist
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Minicompetitie inhuur Testspecialist
Description: Wij zijn op zoek naar een test specialist met ervaring met Robot Framework en bij voorkeur ervaring of sterke affiniteit in het luchtvaartdomein. Een engineer die kennis van luchtverkeersleidingssystemen heeft, is een pré. Je zult als test engineer onderdeel gaan uitmaken van een feature team. Een team dat zogenaamde Rules & Adaptation ontwikkeld; dit is de specifieke en gedetailleerde vormgeving van het Nederlandse luchtruim in het meer generiek aangeleverde systeem iCAS. Als tester ben je verantwoordelijk voor het ontwerpen en uitvoeren van testen van deze voor de luchtvaart gemaakte business rules. Samen met de systeemspecialisten, technisch product engineers en/of eindgebruikers stel je vast welke requirements en/of features getest moeten worden, vaak voor ketens van systemen. Je bepaalt als tester de test aanpak en bereidt, samen met het infrastructuur beheerteam, de fysieke en/of virtuele testomgeving alsook de benodigde test data voor. Je maakt testdesigns en testspecificaties en daar waar je dit efficiënt kunt, voer je de testen geautomatiseerd uit met behulp van RobotFrameWork en je schuwt hierbij het testen van complexe algoritmes niet. Je rapporteert de test resultaten en legt deze vast. Daarnaast ondersteun je collega’s uit de operatie bij het valideren en verbeter je de efficiëntie en effectiviteit van het testen.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 599