2. Procedure
Procedure
Title: Hosting, beheer, onderhoud en verdere ontwikkeling van de Corporate Website in Drupal
Description: Hosting, het beheer, het onderhoud en verdere ontwikkeling van de corporate website van BUas in Drupal. 48 maanden + 2 x 24 maanden. Geraamde jaarlijkse contractwaarde - verwachting € 100.000 excl. btw.
Internal identifier: 2026/EAWebsite/JT
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72413000 World wide web (www) site design services
Additional classification (cpv): 72415000 World wide web (www) site operation host services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 2 x 24 maanden verlenging mogelijk