2. Procedure
Procedure
Title: DWZ Wranghe - Levering NSA en inbedrijfstelling
Description: Om in de toekomst te kunnen blijven voldoen aan de leveringszekerheid van drinkwater voor een deel van Zuidwest‑Nederland, wordt ter hoogte van Kapelle een nieuwe drinkwaterzuivering gerealiseerd: DWZ Wranghe. Voor deze nieuwe zuivering is het essentieel dat de bedrijfsvoering ook bij spanningsuitval ononderbroken kan doorgaan. Daarom wenst Evides voor DWZ Wranghe een noodstroomaggregaatinstallatie (NSA) te verwerven, zodat kritische installaties bij netuitval betrouwbaar van elektriciteit kunnen worden voorzien. De NSA dient te voldoen aan de technische en functionele eisen zoals gespecificeerd in de bijlagen. Met deze voorzieningen wordt geborgd dat de continuïteit van de waterproductie en ‑distributie onder alle omstandigheden gegarandeerd blijft.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Betreft een openbare procedure op basis van laagste prijs. Er worden geen groot aantal inschrijvers verwacht.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31682500 Emergency electricity equipment
Additional classification (cpv): 31120000 Generators
5. Lot
Lot: LOT-0000
Quantity: 1 piece
Options:
Description of the options: Geen opties