2. Procedure
Procedure
Title: Energieadvies Molenbuurt Oost Almere
Description: Met deze aanbesteding beoogt de gemeente een adviesbureau te contracteren dat deze ondersteuning en begeleiding professioneel vormgeeft en uitvoert. De dienstverlening omvat onder meer onafhankelijk advies, begeleiding bij de offerteaanvraag en ondersteuning bij de uitvoering. Dit traject wordt aangeboden aan eigenaren van alle koopwoningen in de wijk Molenbuurt Oost die voldoen aan de gestelde voorwaarden. Zie aanbestedingsdocumentatie
Internal identifier: IA2026.04.03
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71314300 Energy-efficiency consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De looptijd van de raamovereenkomst is 4 jaar. De raamovereenkomst gaat in op 6 oktober 2026 en kent een initiële looptijd tot 30 september 2028.