393960-2026 - Result
Poland – Measuring instruments – Branżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wyposażenie pomieszczeń
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleBranżowe Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wyposażenie pomieszczeń
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w Krakowie w dziedzinie Pożarnictwo - Przebudowa budynku nr 13 Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie - wyposażenie pomieszczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.1-1.22.
Previous notice231465-2026
Internal identifierWK.2371.2.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Justification for the accelerated procedureTermin został skrócony z min. 35 na krótszy zgodnie z art. 138 ust.4 Ustawy Prawo zamówień publicznych "Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1".
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38300000 Measuring instruments
Additional classification (cpv): 39711100 Refrigerators and freezers, 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring, 32320000 Television and audio-visual equipment, 32324600 Digital-TV boxes, 32342000 Loudspeakers, 35112100 Emergency training dolls, 34152000 Training simulators, 33172200 Resuscitation devices, 33141620 Medical kits, 33192000 Medical furniture, 33192160 Stretchers, 39151200 Work benches, 43800000 Workshop equipment, 39713210 Washer/dryers, 37535220 Playground climbing apparatus, 37535292 Rope climbing equipment, 44511000 Hand tools, 18444000 Protective headgear, 18142000 Safety visors, 33141623 First-aid boxes, 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments, 30232100 Printers and plotters, 42661000 Soldering and brazing equipment, 39151200 Work benches, 31520000 Lamps and light fittings
5. Lot
LotLOT-0003
Title3. Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa aparatu do oznaczania lepkości oraz gęstości cieczy dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa aparatu do oznaczania lepkości oraz gęstości cieczy dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.3.
Internal identifierCzęść 3
LotLOT-0009
Title9. Wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa stanowisk do oznaczania temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest wyposażenie pracowni dydaktycznych - fizykochemii spalania - dostawa stanowisk do oznaczania temperatury zapłonu dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.9.
Internal identifierCzęść 9
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)