2. Procedure
Procedure
Title: Planeringsverktyg för vård och omsorg
Description: Upphandling av planeringsverktyg för vård och omsorg.
Internal identifier: VON 000952026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72500000 Computer-related services
Additional classification (cpv): 48180000 Medical software package, 72260000 Software-related services, 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VON 000952026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72500000 Datortjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48180000 Medicinsk programvara, 72260000 Programrelaterade tjänster, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000