See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de consultanta de tip Owner's Engineer in vederea implementarii unei unitati de cogenerare de inalta eficienta, in cadrul CTE Bucuresti Sud
Description: ,, Servicii de consultanta de tip Owner's Engineer in vederea implementarii unei unitati de cogenerare de inalta eficienta, in cadrul CTE Bucuresti Sud” – detalii in Caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15. Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor formulate de posibilii ofertanti in termenul stabilit anterior - in a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 485/2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Servicii de consultanta de tip Owner's Engineer in vederea implementarii unei unitati de cogenerare de inalta eficienta, in cadrul CTE Bucuresti Sud – detalii in Caietul de sarcini.
Internal identifier: 1