See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: BZK-CAT-EA Taxi-, directie- en VIP-vervoer
Description: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft Overeenkomsten afgesloten voor Taxi-, directie- en VIP-vervoer voor de Rijksoverheid.
Internal identifier: 201800302.014
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60170000 Hire of passenger transport vehicles with driver
Additional classification (cpv): 60100000 Road transport services, 60120000 Taxi services, 60140000 Non-scheduled passenger transport, 63000000 Supporting and auxiliary transport services; travel agencies services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: P1. Taxivervoer landelijk
Description: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten voor Taxivervoer voor de Rijksoverheid
Internal identifier: 1-68304e93fd2b516a31967d47
Options:
Description of the options: Vanaf 1 maart 2026 start de Dienstverlening en heeft de Overeenkomsten een resterende vaste looptijd van vier (4) jaar en een maximale looptijd van acht (8) jaar met een einddatum van 30 november 2033. Wij werken niet met verlengingen maar met de mogelijkheid om de Overeenkomsten tussentijds eenzijdig door de Opdrachtgever op te zeggen na de vaste periode van vier (4) jaar.
Lot: LOT-0002
Title: P2. Directievervoer landelijk
Description: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten voor directievervoer voor de Rijksoverheid.
Internal identifier: 2-68304e93fd2b516a31967d4a
Description of the options: De beoogde ingangsdatum is 1 december 2025. Vanaf deze datum geldt een implementatieperiode van drie (3) maanden. In deze periode zal geen Dienstverlening worden afgenomen. Vanaf 1 maart 2026 start de Dienstverlening en heeft de Overeenkomsten een resterende vaste looptijd van vier (4) jaar en een maximale looptijd van acht (8) jaar met een einddatum van 30 november 2033. Wij werken niet met verlengingen maar met de mogelijkheid om de Overeenkomsten tussentijds eenzijdig door de Opdrachtgever op te zeggen na de vaste periode van vier (4) jaar.
Lot: LOT-0003
Title: P3. VIP-vervoer landelijk
Description: Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, Categoriemanagement Vervoer en Verblijf heeft een Overeenkomst afgesloten voor VIP-vervoer voor de Rijksoverheid.
Internal identifier: 3-68304e93fd2b516a31967d4b
Interne identificatiecode: 201800302.014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur
Aanvullende classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten, 60120000 Taxidiensten, 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling, 63000000 Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P1. Taxivervoer landelijk
Interne identificatiecode: 1-68304e93fd2b516a31967d47
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: P2. Directievervoer landelijk
Interne identificatiecode: 2-68304e93fd2b516a31967d4a
Perceel: LOT-0003
Titel: P3. VIP-vervoer landelijk
Interne identificatiecode: 3-68304e93fd2b516a31967d4b