396087-2026 - Competition
Sweden – Telephone equipment – Mobiltelefoner och övriga telefoner med tillbehör
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleMobiltelefoner och övriga telefoner med tillbehör
DescriptionUpphandlingen omfattar inköp av Mobiltelefoner, telefoner, telefontillbehör, övriga varor och tjänster. I ramavtalet läggs stor vikt på de tillhörande tjänsterna som planeras att utvecklas under ramavtalsperioden.
Internal identifierINK-2026-00176
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32550000 Telephone equipment
5. Lot
LotLOT-0000