39669-2026 - Result
Czechia – Ammunition for firearms and warfare – „Dodávka munice pro Celní správu České republiky“
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Dodávka munice pro Celní správu České republiky“
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky munice (dále i „náboje“) dle Technických specifikací jednotlivých druhů munice, které tvoří Přílohy č. 1., 2. a 3. Zadávací dokumentace (dále jen „ZD“) Příloha č. 2 této výzvy.
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35331000 Ammunition for firearms and warfare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 37/2021