2. Procedure
Procedure
Title: Klusdienst gemeentelijke opvanglocaties ontheemden Oekraïne
Description: De gemeente wil een raamovereenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het op regiebasis kunnen uitzetten en laten uitvoeren van correctief en regulier onderhoud op de huisvestingslocaties voor oorlogsvluchtelingen uit Oekraine (GOO- locaties). Specifiek gericht op de taken en werkzaamheden die staan weergegeven in de demarcatielijst werkzaamheden (bijlage 7). 1 jaar + 3 x 1 jaar
Internal identifier: 260528
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Zie leidraad 1 jaar en 4 x 1 jaar verlengen
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: 3 x 1 jaar verlengen