397077-2026 - Competition
Sweden – Consultative engineering and construction services – För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad gällande signal, el och tele i projekt Heby mötesspår och förbättrat skydd plk Härvsta inom Heby kommun, Uppsala län
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleFör upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad gällande signal, el och tele i projekt Heby mötesspår och förbättrat skydd plk Härvsta inom Heby kommun, Uppsala län
DescriptionFör upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad gällande signal, el och tele i projekt Heby mötesspår och förbättrat skydd plk Härvsta inom Heby kommun, Uppsala län.
Internal identifierKOM-420902
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierFör upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad gällande signal, el och tele i projekt Heby mötesspår och förbättrat skydd plk Härvsta inom Heby kommun, Uppsala län