2. Procedure
Procedure
Title: Ondersteuning duurzame participatie, re-integratie en maatschappelijke stabiliteit van kwetsbare inwoners
Description: De opdracht met kenmerk M2511 1616 heeft samengevat betrekking op het contracteren van meerdere ondernemers voor het ondersteunen en bijdragen aan duurzame participatie, re-integratie en maatschappelijke stabiliteit van kwetsbare inwoners in de regio. Deze aanbestedingsprocedure is bedoeld om partijen de mogelijkheid te bieden op een goede en juiste wijze mee te dingen naar de gunning van de opdracht.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbesteding vindt plaats volgens de (gewijzigde) Aanbestedingswet 2012 via een Europese aanbestedingsprocedure. De opdrachtgever hierbij de grondbeginselen transparantie, objectiviteit en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert u zich aan de bepalingen, zoals opgenomen in de Aanbestedingswet 2012 en alle aanbestedingsdocumenten van deze aanbesteding.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services, 85310000 Social work services, 85320000 Social services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Module Stabiliteit en leefbasis
Description: De aanbestedende dienst verwijst in dit kader naar het aanbestedingsplatform en de aanbestedingsstukken.
Options:
Description of the options: Neen.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Module Somatische en mentale weerbaarheid
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3: Module Sociale connectie en beloning
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4: Module Oriëntatie en oefenen exposure
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5: Module Executief functioneren en praktisch doen
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 6: Module Identiteit, toekomstbeeld en motivatie
Lot: LOT-0007
Title: Perceel 7: Coaching en psychische kwetsbaarheid
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk, 85310000 Maatschappelijke diensten, 85320000 Sociale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Beschrijving van de opties: Neen.
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007