2. Procedure
Procedure
Title: furnizarea de ” mobilier si materiale didactice pentru dotarea unitatilor de invatamant din Orasul Campeni, jud. Alba”, în cadrul proiectului ”Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unitatilor de invatamant din orasul Campeni”
Description: Conform contractului de finanțare nr. 1272//DOT/2023 derulat prin intermediul PROGRAMULUI NAȚIONAL DE REDRESARE ȘI REZILIENȚĂ, de către Orasul CAMPENI, jud. Alba și astfel, se impune achiziționarea de mobilier si materiale didactice pentru dotarea unitatilor de invatamant din Orasul Campeni, jud. Alba”, în cadrul proiectului ”Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unitatilor de invatamant din orasul Campeni”, dupa cum urmeaza: Lot 1. – Mobilier scolar, conform Anexei 1 la caietul de sarcini Lot 2. – Materiale didactice, conform Anexei 2 la caietul de sarcini Lot 3. – Materiale sala de sport, conform Anexei 3 la caietul de sarcini
Internal identifier: anexa 3.10
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mobilier scolar
Description: conform Anexei 1 la caietul de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Materiale didactice
Description: Materiale didactice, conform Anexei 2 la caietul de sarcini
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Lot: LOT-0003
Title: Materiale sala de sport
Description: Materiale sala de sport, conform Anexei 3 la caietul de sarcini
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 39162200 Training aids and devices
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: anexa 3.10
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Mobilier scolar
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Materiale didactice
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Materiale sala de sport
Aitheantóir inmheánach: 3
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: anexa 3.10
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39160000 Mokykliniai baldai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Mobilier scolar
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Materiale didactice
Vidaus identifikatorius: 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39162100 Mokymo priemonės
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Materiale sala de sport
Vidaus identifikatorius: 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39162200 Pagalbinės mokymo priemonės ir prietaisai
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: anexa 3.10
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39160000 Mobiliário escolar
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Mobilier scolar
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Materiale didactice
Identificador interno: 2
Classificação principal (cpv): 39162100 Equipamento de ensino
Lote: LOT-0003
Título: Materiale sala de sport
Identificador interno: 3
Classificação principal (cpv): 39162200 Dispositivos e material de apoio à formação
397295-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internanexa 3.10
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 39160000 Mobilier şcolar
LotLOT-0001
TitluMobilier scolar
Identificator intern1
LotLOT-0002
TitluMateriale didactice
Identificator intern2
Clasificarea principală (cpv): 39162100 Material pedagogic
LotLOT-0003
TitluMateriale sala de sport
Identificator intern3
Clasificarea principală (cpv): 39162200 Materiale şi echipamente de pregătire