2. Procedure
Procedure
Title: Projectcontrollers Europese Subsidies
Description: Deze aanbesteding betreft de inhuur van senior en medior projectcontrollers en projectondersteuners (indien nodig) voor de duur van de Overeenkomst
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79412000 Financial management consultancy services
Additional classification (cpv): 79600000 Recruitment services, 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79412000 Advies inzake financieel management
Aanvullende classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000