2. Procedure
Procedure
Title: Carburanţi pe baza de carduri de combustibil
Description: Acord cadru pentru furnizarea de carburanti pe baza de carduri de combustibil pe raza locatiilor Delgaz Grid S.A. din: Agnita, Alba Iulia, Aninoasa, Arad, Baia Mare, Barlad, Bacau, Bicaz, Bistrita, Blaj, Botosani, Bucuresti, Buhusi, Carei, Caransebes, Campia Turzii, Campulung Moldovenesc, Cluj Napoca, Comanesti, Copsa Mica, Cugir Darabani, Dej, Deva, Dumbravita, Falticeni, Jibou, Iasi, Iernut, Gherla, Gura Humorului, Hunedoara, Husi, Negresti, Medias, Miercurea Ciuc, Moinesti, Odorheiu Secuiesc, Onesti, Orastie, Otelu Rosu, Piatra Neamt, Pascani, Radauti, Reghin, Resita, Roman, Satu Mare, Sibiu, Sebes, Siret, Suceava, Targu Lapus , Targu Frumos, Targu Mures, Targu Neamt, Teius, Timisoara, Turda, Ungheni, Vaslui, Vatra Dornei, Zalau. Entitatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15.
Internal identifier: 290
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134200 Diesel fuel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Furnizare de carburanti pe baza de carduri de combustibil conform Anexei privind cantitatile minime si maxime ale acordului cadru si contractului subsecvent. Cantitatile sunt estimative, Entitatea Contractanta isi rezerva dreptul de a comanda carburanti pana la epuizarea valorii Acordului Cadru.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 09132000 Petrol