See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: CL3-Extinderea și reabilitarea rețelelor de alimentare cu apă și canalizare din Municipiul Sibiu - Zona 2 și îmbunătățirea procesului de contorizare și facturare Documentație de Atribuire
Description: Obiectul achiziției constă în extinderea și reabilitarea rețelelor de apă potabilă și canalizare incluse în cadrul contractului de execuție lucrări ”CL3 - Extinderea și reabilitarea rețelelor de alimentare cu apă și canalizare din Municipiul Sibiu - Zona 2 și îmbunătățirea procesului de contorizare și facturare.
Internal identifier: Cl 3
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232150 Works related to water-distribution pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Conform documentatiei de atribuire.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 45232400 Sewer construction work, 45233140 Roadworks