2. Procedure
Procedure
Title: Lastbilar, Flen
Description: Flens kommun har behov av upp till 2 lastbilar till måltidsverksamheten. Fordon ska användas för att transportera mat från kommunens tillagningskök dess verksamheter.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34140000 Heavy-duty motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2 Lastbilar, Flen
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilar, Flen
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 2 Lastbilar, Flen