2. Procedure
Procedure
Title: TI 2025-1183 Grupp och servicebostad enligt LSS 9§9 samt daglig verksamhet LSS 9§10
Description: Upphandling av Grupp och servicebostad enligt LSS 9§9 samt daglig verksamhet enligt LSS 9§10 till Flens kommun. Område 1: Bostad och daglig verksamhet. Leverantören ska ha båda för att kunna lämna anbud på detta område. Område 2: Daglig verksamhet.
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sociala tjänster.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services
Additional classification (cpv): 85300000 Social work and related services, 85311000 Social work services with accommodation, 85311200 Welfare services for the handicapped, 85312000 Social work services without accommodation
5. Lot
Lot: LOT-0001