2. Procedure
Procedure
Title: Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Cześnika w Murowanej Goślinie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Cześnika w Murowanej Goślinie obejmująca m.in.: - budowę sieci kanalizacji sanitarnej o średnicy DN200, długości 190,83 m, - budowę przyłączy kanalizacji sanitarnej - 19 szt., - budowę sieci wodociągowej o średnicy DN100, długości 382,30 m, - budowę przyłączy wodociągowych - 22 szt., - odtworzenie nawierzchni zgodnie z Projektem odtworzenia nawierzchni, - opracowanie, uzgodnienie i zatwierdzenie Projektu tymczasowej organizacji ruchu kołowego, - uzyskanie przez Wykonawcę pozwolenia na prowadzenie badań archeologicznych, - uzyskanie przez Wykonawcę pozwolenia na prowadzenie robót budowlanych na terenie układu urbanistycznego wpisanego do rejestru zabytków, - uzyskanie przez Wykonawcę decyzji na lokalizację urządzeń infrastruktury niezwiązanych z potrzebami zarządzania drogami lub potrzebami ruchu drogowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Z/40/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: nie dotyczy