399466-2019 - ResultRomania-Bucharest: Electrical relays
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Relee SCB
Reference number: RO11054529_2019_0.3.A.1.3
II.1.2.
Main CPV code
31221000 Electrical relays
II.1.4.
Short description
Relee SCB:
— lotul I – relee fișă,
— lotul II – relee PPI,
— lotul III – relee TR.
Cantitatile sunt conform caietelor de sarcini nr. 3/410/2019, 3/411/2019 si 3/412/2019.
Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări/informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire cu 18 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 12 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Entitatea contractanta nu va raspunde la solicitarile de clarificari transmise dupa data limita stabilita.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2.
Description
II.2.1.
Relee PPI
Lot No: 2
II.2.2.
Additional CPV code(s)
II.2.4.
Description of the procurement
Conform caietului de sarcini nr. 3/411/2019.
Relee fișă
Lot No: 1
Conform caietului de sarcini nr. 3/410/2019.
Relee TR
Lot No: 3
Conform caietului de sarcini nr. 3/412/2019.